עקבו אחרינו | צרו קשר
  052-2992909 

 08-8542760


תכשיט 5 המתכות

ככתוב בספרים הקדושים "סגולות ישראל", "ימלט נפשו" והחיד"א

"קח חמישה מיני מתכות ואלו הם: זהב כסף נחשת בדיל ועופרת ועשה מהם טבעת אחת בליל מוצאי שבת בתוספות הלבנה ויהיה גמר מלאכתו קדם שיקרא התרנגול ושא עליך ותראה פלאות, ויהיה בשעה ששולט צדק "

תכשיט קבלי רב עוצמה לשינוי ופריצת דרך בתחומי החיים אשר זמן יצירתו המיוחד בשילוב עם 5 המתכות יוצרים סגולה ייחודית להצלחה,בריאות,פרנסה ושפע,הרמוניה ואהבה,איזון,זיווג ופריון,שמירה והגנה מעין הרע.

זמן היצירה הוא ליל מוצאי השבת הראשון שלאחר ראש החודש - כאשר הלבנה מתמלאת.
הטבעת או התליון מיוצרים מכסף, כאשר בחלק העליון ישנו לוח זהב מתחתיו משובצים העופרת, הבדיל והנחושת.

ע"פ ספר "היצירה" והאסטרולוגיה הקבלית ל 5 המתכות ישנן תכונות נוספות המעניקות את העוצמה והסגולות לעונד אותן:

זהב - מייצג את השמש. כוח אין סופי להצלחה, פרנסה, אושר ועושר, הצד והדמות הגברית (אבא) ואת יום א.

כסף - מייצג את הירח. צרכי הנפש, משפחתיות, ילדים, שקט רוגע, חמלה, רגישות לעצמי ולזולת, הצד הנשי (אמא) ואת יום ב.

נחושת - מייצגת את כוכב ונוס. הבעת רגשות, יכולת אומנותית, אהבה והתחברות לזולת, שלום בית, זיווג, הרמוניה, אהבה ללא תנאי ואת יום ו.

בדיל - מייצג את כוכב מרקורי. תפיסה מנטאלית, הבנה, תקשורת, שינויים, אומץ לעשייה, חיבור לכוח הפנימי, שחרור חסימות ודפוסי חשיבה שליליים ואת יום ד.

עופרת - מייצגת את כוכב שבתאי. הגשמה עצמית, סמכותיות, רגשות, הקשר שבין העבר לעתיד, הבחירה בכוח החיים מהצד הרוחני, חיבור למודעות ואת יום שבת.

השימוש בטבעת או בתליון

יש לענוד את הטבעת או לשאת עליכם, חשוב שיהיה מגע של התכשיט עם הגוף.

נשיאת התכשיט עליכם הינה אנרגיה אדירה ליצירת שינוי, הגנה, חיזוק ומילוי רצונותיכם.

אפשר להיכנס עם התכשיט למקומות טמאים וזאת מכיוון שהתכשיט עשוי מכסף וזהב שהן מתכות עליונות בנוסף מכיוון שאין הוגים את השמות הכתובים על התכשיט (אם ישנה חריטה או הבלטה של שם מע"ב השמות) אין כל מניעה להיכנס לכל מקום – במידה ואינכם מרגישים בנוח, אפשר כמובן להסיר את התכשיט או לכסותו בבד/להכניסו לשקיק בד לצורך ההצנעה.לעיתים, אפשר לחוש בתחילת הענידה בשינויים אנרגטיים ופיזיולוגים כגון: כאבי ראש, ליחה וכו` - זהו סימפטום מקובל ויחלוף תוך מס` ימים או פחות כאשר הגוף יתאזן עם אנרגיית התכשיט .

כדי להתחבר בעוצמה רבה יותר, מומלץ, במוצאי השבת הראשון שלאחר ראש החודש, לאחוז את הטבעת או התליון, בחצות הליל ועד חצי שעה לאחר חצות, ולבקש את כל אשר ברצונכם להשיג.

 

 

מספר המוצרים בסל : 0
  1. אדם וחוה - אומנות ותכשיטים
  2. תכשיט לגבר
  3. /
  4. תכשיט 5 מתכות לגבר
logo בניית אתרים